KINO FILMAS „RAGANOSIS RINO”

KINO FILMAS „RAGANOSIS RINO”

„Raganosis Rino“  –   nuotykis visai šeimai egzotiškoje Afrikoje

 

Nuo balandžio 12 dienos kino teatruose  keliausime  į laukinę Afriką, ten kur gausu saulės bei nuotykių, kur laisvai klajoja didžiuliai drambliai, lėtai rupšnoja augalus raganosiai, o aukšti žirafų kaklai remia dangų.

 

Laukinės gamtos rezervate, pilname pačių egzotiškiausių Afrikos gyvūnų, mažame kaimelyje gyvena Tabo – našlaitis berniukas, kuriam 11 metų, bet jis jau moka vairuoti automobilį, o jo didžiausia svajonė – kada nors tapti geriausiu pasaulyje detektyvu. Dienomis jis su dėde važinėja jo didžiuliu džipu po įdomiausias rezervato vietas ir supažindina atvykusius turistus su laukine gamta, o vakarais su ponia Agata žiūri detektyvinius filmus, tačiau mažame Hlatikulu miestelyje dar niekada nebuvo kokio nors rimto įvykio, kurį būtų galima ištirti.

Kartą, kai vasaros atostogoms pas tetą Agatą iš Vokietijos atvyksta dukterėčia Ema, viskas pasikeičia… Ramiajame rezervate įvyksta tai, ko nesitikėjo niekas… Nužudytas raganosis, o vietiniai tvarkos prižiūrėtojai, apkaltina Tabo dėdę baisiausiu nusikaltimu… Kažkas čia ne taip… Tabo dėdė, net musės nenuskriaustų, jis tikrai negalėjo šitaip pasielgti… Emos, Tabo ir jo geriausių draugų laukia tikras iššūkis – kuo greičiau surasti tikrąjį kaltininką bei pasirūpinti be mamos likusiu mažuoju raganosiuku. Vaikai pradeda tyrimą.  Jiems jau seniai įtarimus kelia keistuolis dėdulė Wu iš Kinijos, o gal iš Japonijos, kuris pardavęs dingusį raganosio ragą užsidirbtų daug pinigų. Dar aplink sukiojasi ir smalsusis italas ponas Vinterbotomas. Tai, kas tas tikrasis brakonierius? Kaip visa tai išspręsti, kad Tabo dėdė būtų kuo greičiau paleistas į laisvę?

Ši paini byla – ne tik „kietas riešutėlis“ pradedantiems detektyvams – tai lietuviškai dubliuotas nuostabus filmas visai šeimai apie draugystę, ryžtą, pasitikėjimą vienas kitu, rūpinimąsi gyvūnais ir aplinkos išsaugojimą.

 

RAGASNOSIS RINO (THABO AND THE RHINO CASE)

 

PREMJERA  LIETUVOJE: 2024 04 12

REŽISIERIUS: Mara Eibl-Eibesfeldt

VAIDINA: Litlhohonolofatso Litlhakayane, Ava Skuratowski, Kumkani Pilonti, Andrea Sawatzki ir kt.

VAIDMENIS ĮGARSINO: Dainavičius Algirdas (Inspektorius), Damaševičius Jurgis (Vinterbotomas),  Gaižauskas Juozas (Vusi), Gražulytė, Goda (Ema); Ivanauskas Ainis(Tabo); Ivanovas Sergejus (Sipio), Malinauskaitė – Rudzienė, Gabrielė (Leoni), Storpirštis Simonas (Sifisas), Varnelytė Neringa (Agata), Tarvydaitė Sima (Tulilė) ir kt.

ŽANRAS: šeimai, nuotykių

FILMO TRUKMĖ: 93  min.

AMŽIAUS CENZAS: V

ŠALIS: Vokietija

ANONSAS: https://youtu.be/xFkY-GKY-hc?si=XULnqSTza7fGH8yj

 • 00

  dienos

 • 00

  valandos

 • 00

  minutės

 • 00

  sekundės

Data

Bal 30 2024

Laikas

18:00 - 19:30

Kaina

5.50 €
Kategorija
Pirkti bilietą
Susisiekti