Arbatos vakaras Kidulių dvare

Arbatos vakaras Kidulių dvare

Kovo 1-ąją susitikime Kidulių dvare!

Kovo 1-osios vakarą, 18 val. leiskit sau atsikvėpti ir Kidulių dvare vėl pasimėgauti arbatėle iš ypatingų porcelianinių puodelių!

Prieš gerą šimtmetį noras vykti į svečius ir pasimėgauti arbata dvaruose taip prigijo, kad tapo neatsiejama socialinio gyvenimo dalis. Tad mes, puoselėdami  dvariškos kultūros tradicijas, šiemet jaukiame Kidulių dvarelyje kiekvieno mėnesio pirmąjį trečiadienį kviečiame jaukiems pokalbiams prie arbatos įvairiomis dvariškos kultūros temomis – aptariame etiketo, mados reikalus, šnekamės apie laisvalaikio leidimo būdus ar menus.

Šį kartą prie kvapnios arbatos lengviems užkandžiams pateiksime žinių apie vyriško ir moteriško grožio etalonus skirtingose epochose, stipriau ragausime gražiųjų istorinių šokių. Ar žinojote, kad net riteriai privalėjo mokėti gerai šokti? „Jie sukasi ratu ir supasi aukštyn, žemyn kaip du karkvabaliai, užmauti ant to paties durklo!“, – yra pasakęs lordas Baironas, kai 1814 metais Anglijoje  pirmą kartą pamatė porą šokant valsą. Norite pabandyti? Atvykite kovo 1-ąją į arbatvakarį Kidulių dvare – mokysimės didžiojo valso ir bohemiškosios polkos žingsnelių! Šokti mokysimės kartu su istorinio šokio ir teatro studijos „Il ballo della luna“ šokėjais!

Tiesa, vakaro arbatinuką globos tikri savo srities žinovai – degustuosime ūkio „Saulė davė“ gėlių žiedų arbatą.

Desertui – praktinė grožio valandėlė su „Mary Kay“. Jos metu palepinsime savo odą, sužinosime apie spalvų galią ir kodėl makiažas moterims svarbus net sunkiausiais laikotarpiais. Šiam vakaro užsiėmimui būtina dalyvių registracija, kad grožio konsultantės galėtų paruošti priemones kiekvienai dalyvei individualiai!

Laukiame – kovo 1 d. Kidulių dvare (Nemuno g. 66, Kiduliai, Šakių r.).

Durys arbatos vizitui atsidarys lygiai 18.00 val., o užsivers 20.00 val.

Lankytojo bilietas – 2 eur.

Tel. pasiteirauti registruotis: 8 682 90625, Kidulių istorinių šokių ir teatro studijos „Il ballo della luna“ meno vadovė Irma Svetlauskienė.

Data

Kov 01 2023
Expired!

Laikas

18:00 - 20:00

Kaina

2.00 €
Susisiekti