Scroll to top
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

EUGENIJAUS CHREBTOVO SU RITMO GRUPE KONCERTAS

rugpjūčio 30 @ 18:00 - 19:30

Rugpjūčio 30 d. 18 val. Šakių J. Lingio parke

Eugenijus Chrebtovas – Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas, puikiai žiūrovams pažįstamas ir kaip muzikinių televizijos projektų „Triumfo arka“, „Gražiausios poetų dainos“, „Dainuojų Lietuvą“, „Lietuvos balsas“ ir kt. dalyvis.

Solistas nuolat tobulina dainavimo įgūdžius meistriškumo kursuose (pas prof. V. Prudnikovą, J. Fisherį, G. Cecchele, G. Bandzinaitę, P. de Napoli). Dažnai dainuoja Latvijos Nacionaliniame  ir Tartu Vanemuinės teatruose. Bendradarbiauja su dirigentais P. Vallet, C. Diederich, P. Magi, G. Bisanti, G. Marciano, D. Vlasenko, M. Pitrėnu, G. Rinkevičiumi, R. Šerveniku, V. Lukočiumi, M. Staškumi, J. Geniušu.

Šiais metais solistas Eugenijus Chrebtovas stebina publiką ir pristato naują pop klasikos programą. Dainininkas kartu su profesionalių muzikantų ritmo grupe, meistriškai derindami pop muzikos ir klasikos stilius viename pasirodyme, dovanoja rinktinę, puikiai pažįstamą lietuvišką ir užsienio kompozitorių muziką.

Koncerto metu naujai suskambės „ Žemėj Lietuvos“, „Kalnai ant kalnų“, „Ūdrio daina“, „Balintos sienos“ ir kitos Lietuvos kūrėjų dainos. Taip pat Eugenijus Chrebtovas su ritmo grupe žada klausytojus nustebinti sentimentus keliančiomis Eros Ramazzotti dainomis, muzika iš kino filmų „Krikštatėvis“ ir „Liūtas karalius“, bei kitomis melodijomis, kurios žiūrovus įtrauks dainuoti ir šokti kartu iki pat koncerto pabaigos.

Eugenijus Chrebtovas
Vokalas

Tomas Dičiūnas
Klavišiniai

Andrius Kairys
Mušamieji

Laimis Matas
Bosinė gitara

Bilietus galite įsigyti Šakių kultūros centro bilietų kasoje arba https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/beatrices-vasaros-sakiai-kulturos-centras-bilietai-20200830

 

Informacija

Data:
rugpjūčio 30
Laikas:
18:00 - 19:30