Scroll to top

Meno projektas “(NE)MIEGANTYS MIESTAI”

PROGRAMA PASIVAIKŠČIOJIMAI
13.00 val. ir 16.00 val. – ekskursija po Šakius. Ekskursijos metu išgirsite įdomiausias vietos istorijas ir iš naujo atrasite savą miestą! Ekskursijos nemokamos, tačiau prašome registruotis spustelėjus ant nuorodos https://forms.gle/G9YJBNgFdrSLySnM8

DIRBTUVĖLIŲ ERDVĖ
15.00-19.00 val.
– EKO dirbtuvėlės
– Miesto sodų pynimas
– Atvirukų dirbtuvės
– Origami meno pamokėlė*Prasto oro atveju dirbtuvėlės veiktų Šakių kultūros centro rūsyje.

MIESTIEČIŲ INICIATYVOS
– Šakiečius kviečiame dalintis knygomis. Išmainykite perskaitytą knygą į naują!
– Kaimynės pyragas visada skanesnis. Pyraginių iniciatyva ragina išdrįsti pavaišinti kaimynus savo firminiu pyragu ar sausainiais. Arbata pasirūpinsim 
– Kambarinių augalų stotelė. Augalų mylėtojus kviečiame į „Ne-miegančių miestų“ kambarinių augalų stotelę, kurioje bus galima mainytis daigais.

MENINĖ PROGRAMA
-14.00 val. – Akordeonistų trio „Indeed“ koncertasTrio “Indeed” – tai trys jauni, talentingi ir perspektyvūs akordeonistai. Muzikantai publikai dovanos gražiosios pasaulinės klasikos kūrinius bei žinomiausias tango melodijas.
Koncerto trukmė – 60 min.-15.30 val. – Muzikalus spektaklis šeimoms „Apie žuvis, ausis ir mamą“
Nuostabaus vaikų draugo, poeto Mariaus Marcinkevičiaus eilėraščiai atgimsta nuotaikingame, muzikaliame spektaklyje visai šeimai. Mažieji čia galės ne tik klausyti, bet ir kartu judėti!
Režisierė – Eglė Kižaitė
Aktoriai: Martyna Gedvilaitė ir Pijus Narijauskas
Žiūrovų amžius: spektaklis pritaikytas 3-9 metų vaikams
Spektaklio trukmė: 45 min.*Prasto oro atveju spektaklis ir koncertas vyktų Šakių kultūros centro salėje-16.30 val.

– Miestiečių proto mankšta „NE-MIEGANTYS MIESTAI“

Rytais mankštinkime kūną, o vakarop – protą! Ar gerai pažįstate Šakius? O kitus Lietuvos miestus? Suburkite komandą ir išbandykite jėgas ne-miegančių miestų proto mankštoje. Nugalėtojų laukia smagūs prizai.
Komandą gali sudaryti ne daugiau kaip 6 asmenys. Komandas registruokite spustelėję ant nuorodos  https://forms.gle/LfJVyfLXXqGL6p466-18.00 val. – Vieša diskusija „Šakiai – miestas auginantis asmenybes“

Diskusijos dalyviai: prodiuseris-scenaristas Rolandas Skaisgirys; komikas, rašytojas Paulius Ambrazevičius; programuotojas, režisierius Adas Burkšaitis. Diskusiją moderuos – aktorė Gabrielė Nazaraitė.
Pokalbio metu bandysime įžvelgti Šakių miesto potencialą, atsakyti į klausimus: kokios yra stipriosios Šakių miesto pusės? Ar čia gali klestėti profesionali kultūra? Ar miestas vis dar augina stiprias asmenybes? Atsakymų ieškosime kartu su žinomais Lietuvos kultūros lauko atstovais, kilusiais iš Šakių miesto bei rajono.

*Prasto oro atveju diskusija ir protmūšis vyktų Šakių kultūros centro kavinėje Renginys nemokamas.

Renginio metu vyresnius nei 6 metų asmenis prašome dėvėti kvėpavimo takus gaubiančią kaukę, laikytis saugaus atstumo nuo kitų renginio dalyvių, saugoti save bei šalia esančius. Dėkojame.*Blogo oro atveju visos renginio veiklos vyks Šakių kultūros centre. Lauksime atvykstant!