Scroll to top

Rugpjūčio 16 d. 18 val. Zyplių dvare

MARTYNAS LEVICKIS. SOLO

Kol dauguma akordeonistą Martyną Levickį pratę sutikti sausakimšose salėse, stovint prieš jo vadovaujamus ansamblius ar pasirodant drauge su kitais atlikėjais, šis muzikos „Don Kichotas“ vis dar nepaliauja ieškoti unikalaus solo akordeono skambesio.

Rečitalis – ne toks jau dažnas reiškinys Martyno repertuare. Pirmiausiai todėl, kad ši koncerto forma – tikras iššūkis atlikėjui. Ji reikalauja ilgo ir nelengvo pasiruošimo, ypatingo detalumo ir kruopštaus darbo, siekiant prikaustyti publikos dėmesį. Taigi priešaky – intymus, grakštus ir jautrus pasirodymas, kuriame skambės klasikinės muzikos ir šiuolaikinių akordeono kūrinių interpretacijos.

„Akordeonas – tai vis dar vietos po saule ieškantis instrumentas, todėl man kaskart krenta didžiulė atsakomybė pristatyti gražiausias jo puses ir parodyti dar neatrastąsias. Kiekvienas koncertas padeda siekti tikslo, todėl, tikiu, kad ir šis pasimatymas Zyplių dvare bus ypatingas“ – kviečia Martynas.

Martynas Levickis
Akordeonas

Bilieto kaina 12 Eur, senjorams ir moksleiviams 10 Eur
Bilietus galima įsigyti https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/beatrices-vasaros-sakiai-kulturos-centras-bilietai-20200816, Šakių kultūros centro bilietų kasoje arba 1 val. prieš koncertą