Scroll to top
Ką reikia žinoti atvykstant į DRIVE-IN kino seansus?
Išskirtinis laikotarpis – išskirtinės taisyklės. Tai ne įprastos taisyklės, kurias permetate akimis ir paspaudžiate sutinku, nors iš tiesų nežinote, kas ten tiksliai parašyta. Šiuo sudėtingu laikotarpiu norime sukurti maksimaliai saugią pramogą, todėl labai prašome ir šias taisykles perskaityti atidžiai iki pat pabaigos.
Seansai vyksta Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro aikštelėje, V. Kudirkos g. 64, Šakiai.
Artėdami į renginio vietą  sekite nuorodas ir automobilių parkavimą reguliuojančio personalo nurodymus.
Filmą stebėti bus galima tik iš automobilio, su kuriuo atvykote. Viename automobilyje gali būti ne daugiau kaip du žiūrovai. Automobiliai, kuriuose bus daugiau nei du žmonės bus paprašyti palikti renginį.
Siekiant maksimaliai išvengti kontaktų karantino metu, žiūrovams, atvykusiems į renginio teritoriją išlipti iš automobilio griežtai draudžiama.
Išlipti iš automobilio bus galima tik kilus sveikatos problemoms. Ir šiuo atveju žiūrovas privalo laikytis būtinųjų karantino reikalavimų ir, esant galimybei, nedelsiant grįžti į savo automobilį.
Tualetas renginio metu teritorijoje neveiks. Žiūrovus prašome apie tai pagalvoti prieš išvykstant iš namų. Kritiniu atveju, automobilis seanso metu galės būti išleistas ir vėl įleistas į renginio vietą.
Atkreipkite dėmesį į filmo cenzą, kuris nurodytas prie filmo aprašymo. Žiūrovai, neatitinkantys cenzo reikalavimų negalės dalyvauti seanse.
Filmai bus rodomi originalo kalba su lietuviškais subtitrais, o filmo garsą bus galima girdėti nurodytomis radijo bangomis per automobilio radijo imtuvą ar kitą, pačio žiūrovo turimą įrangą – telefoną, radijo imtuvą. Filmai lietuvių kalba bus be papildomų subtitrų.
Automobiliai renginio vietoje parkuojami pirmumo principu sužymėtose vietose laikantis parkavimo reguliuojančio darbuotojo nurodymų, kad visiems renginio dalyviams būtų užtikrintas kokybiškas vaizdas į ekraną.
Pasibaigus seansui prašome laikytis parkavimą reguliuojančio darbuotojo nurodymų ir nepalikti automobilio renginio vietoje ilgiau nei būtina.
Filmuoti, fotografuoti platinti ar viešai skelbti renginio metu ekrane rodomą vaizdą draudžiama.
Vietų skaičius į kiekvieną seansą yra riboti.
Automobiliai įleidžiami likus pusvalandžiui iki seanso pradžios.