TOMO BAGDONAVIČIAUS KONCERTAS GELGAUDIŠKYJE!

TOMO BAGDONAVIČIAUS KONCERTAS GELGAUDIŠKYJE!

Vasario 17 d., šeštadienį, 19.00 val. nuoširdusis dainininkas Tomas Bagdonavičius atvyksta į Gelgaudiškio kultūros salę!

Bilietus platina Gelgaudiškio kultūros salė (Taikos g. 76c, Gelgaudiškis; Tel. 834555279), Šakių kultūros centras bei www.ticketmarket.lt. Bilieto kaina TIK 10 EUR. (vaikams iki 3m. nemokamai). Renginio dieną bilietai – po 13 Eur.

Kviečiame visus Gelgaudiškio bei aplinkinių miestelių gyventojus dainomis praskaidrinti savo dieną! Jūsų laukia gera nuotaika, smagios dainos ir džiugūs prisiminimai!

Tomas Bagdonavičius – ne toks, kokį jį pažįstame iš žiniasklaidos. Skambios antraštės ir pikantiškos dainos buvo skirtos tik atkreipti visuomenės dėmesį. Atlikėjas nebijo rizikuoti ir, kas kitiems atrodo nepasiekiama, Tomui – tik dar vienas laiptelis aukštyn link tikslo – didžiosios scenos. Iš tiesų Tomas labai nuoširdus ir paprastas žmogus, turintis muzikinį išsilavinimą. Vestuvėse pradėjo dainuoti nuo 16 metų ir pamilo muziką visam gyvenimui. Prieš kelis metus pristatęs keletą skandalingų dainų, dabar Tomas kuria naują repertuarą ir nori parodyti kitą savo pusę.

 

Data

Vas 17 2024
Expired!

Laikas

19:00 - 20:00

Kaina

10.00 €
Kategorija
Pirkti bilietą
Susisiekti